- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | JBU112 |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | JBU112 |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė / Priekinė ašis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [kg] | 0,17kg |
| Ilgis [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 62,9mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Prekės kodas | JBU112 |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė / Priekinė ašis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [kg] | 0,17kg |
| Ilgis [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 62,9mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |