- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Oro filtras
Oro filtras
| Prekės kodas | LX 571/1 |
| Gamintojų leidimas | KNECHT |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | LX 571/1 |
| Gamintojų leidimas | KNECHT |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Ilgis [mm] | 418,5mm |
| Plotis [mm] | 188mm |
| Aukštis [mm] | 32mm |
| Sandarinimo medžiaga | Putos/standžios putos |
| Pakuotės ilgis [cm] | 19cm |
| Neto svoris [g] | 202g |
| Pakuotės plotis [cm] | 3,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 42,5cm |
| Prekės kodas | LX 571/1 |
| Gamintojų leidimas | KNECHT |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Ilgis [mm] | 418,5mm |
| Plotis [mm] | 188mm |
| Aukštis [mm] | 32mm |
| Sandarinimo medžiaga | Putos/standžios putos |
| Pakuotės ilgis [cm] | 19cm |
| Neto svoris [g] | 202g |
| Pakuotės plotis [cm] | 3,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 42,5cm |