| Prekės kodas | ADJ132116 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ADJ132116 |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Aukštis [mm] | 116mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 32mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65mm |
| Tarpiklio vidinis skersmuo [mm] | 74mm |
| Tarpiklio išorinis skersmuo [mm] | 81mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su tarpikliais / sandarikliais |
| Prekės kodas | ADJ132116 |
| Aukštis [mm] | 116mm |